Nik Collection 6.4.2 Crack + License Key Безкоштовне завантаження

Nik Collection 6.4.2 Crack + License Key Безкоштовне завантаження

Posted by

Nik Collection 6.4.2 Crack With Serial Key Безкоштовне завантаження

Nik Collection від DxO Crack інноваційна програма для модифікації фотографій, розроблена фотографами спеціально для фотографів. Collection це найоригінальніший і найкреативніший набір плагінів для Adobe Photoshop і Adobe Lightroom. Він також є найпотужнішим. Nik Collection від DxO — це високоефективна колекція плагінів, яка надає користувачам повний набір інструментів для редагування, що складається з різноманітних творчих ефектів і найсучасніших програм для редагування.

Вам Також Може Сподобатися Ця Програма: Tresorit Crack

"</p

Художники та ентузіасти у сфері цифрової фотографії завжди шукають нові методи розширення свого творчого вираження, щоб не відставати від індустрії, що швидко розвивається. Колекція Nik, створена компанією Nik Collection By Dxo Crack Free Download, є джерелом мотивації, оскільки надає потужний набір креативних плагінів, які можуть використовувати графічні дизайнери та фотографи. Мистецтво редагування зображень зазнало революції завдяки цій колекції плагінів, яка пропонує повний набір інструментів редагування, які можуть перетворити звичайні фотографії на чудові витвори мистецтва.

Вам Також Може Сподобатися Ця Програма: Easeus Todo Backup 2023 Crack

Чи працює Nik Collection з DxO?

DxO PhotoLab виключає Nik Collection і навпаки. Nik Collection виключає DxO PhotoLab. Обидва предмети продаються окремо. Nik від DxO, раніше відомий як Google Nik, надає користувачам широкий асортимент професійних можливостей для редагування фотографій, фільтрів, творчих ефектів та інших інструментів, які допоможуть виділити їхні найкращі фотографії. Крім того, Nik Collection By Dxo Crack Latest Version дає вам можливість створювати HDR-фотографії з одного знімка або серії зображень, дозволяє вибіркове підвищення різкості та віднімання, а також перетворює відео на монохромне, серед інших функцій.

Колекція Nik була спочатку розроблена компанією Nik Software і швидко стала популярною завдяки чудовим плагінам, які вона містила. Через деякий час Google придбав програмне забезпечення Nik Collection Plugin Free Download, а в 2012 році зробив його вільним доступом для всіх. Після того, як у 2017 році колекція була придбана відомим виробником програмного забезпечення для фотографій DxO, одразу ж послідував випуск нових оновлених версій, які знову запалили ентузіазм серед любителів фотографії.

Вам Також Може Сподобатися Ця Програма: Daemon Tools Lite Crack

Ключові особливості:

 • Analog Efex Pro: цей плагін відтворює старовинні камери, плівки та об’єктиви для фотографів. Користувачі можуть знову пережити аналогову фотографію з її численними ретро-ефектами.
 • Color Efex Pro: завдяки величезній бібліотеці фільтрів і ефектів Color Efex Pro дозволяє фотографам додавати блискучі кольори та вражаючі візуальні ефекти до своїх фотографій. Завдяки класичним фільтрам і новим налаштуванням він пропонує необмежені творчі можливості.
 • Silver Efex Pro: найкращий інструмент для чорно-білої фотографії Silver Efex Pro точно контролює монохромне перетворення. Його потужні алгоритми дозволяють фотографам робити приголомшливі чорно-білі фотографії з надзвичайною глибиною та чіткістю.
 • Viveza: Viveza дозволяє користувачам редагувати фотографії без маскування. Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс спрощує налаштування яскравості, контрастності та колірного балансу.
 • HDR Efex Pro: HDR Efex Pro покращує фотографії HDR. Цей плагін зберігає тіні та відблиски, поєднуючи численні експозиції у приголомшливе зображення. Будь-хто може робити HDR-знімки за допомогою попередніх налаштувань і складного вирівнювання.
 • Dfine: Зменшення шуму є складним для цифрових фотографів за поганого освітлення. Розумне шумозаглушення Dfine забезпечує чіткість зображення. Зберігає якість зображення в будь-яких умовах.
 • Sharpener Pro: Постобробка вимагає різкості, з якою Sharpener Pro добре справляється. Цей плагін дозволяє точно підвищувати різкість деталей або друкувати, створюючи чисті професійні фотографії.

"</p

Системні вимоги:

System Component Minimum Requirements
Operating System Windows 7 (64-bit), macOS 10.12 or later
Processor процесор Intel Core 2 або AMD Athlon 64; 2 ГГц або швидше
RAM 4 ГБ оперативної пам’яті (рекомендується 8 ГБ для оптимальної продуктивності)
Графічна карта Для оптимальної продуктивності такі графічні процесори, як NVIDIA GeForce Series 8, Intel HD Graphics 2000, AMD Radeon™ R600 або вище, повинні підтримувати OpenGL 3.3 і DirectX 10.
Місце на жорсткому диску Для встановлення потрібно 4 ГБ вільного дискового простору
Підключення до інтернету Required for software activation and updates

Як зламати?

 • Перш за все завантажте Nik Collection від DxO Crack.
 • Просто встановіть програмне забезпечення.
 • Натисніть кнопку OK.
 • Точна інсталяція програмного забезпечення.

Download Link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *