Prism Video Converter Crack і реєстраційний код 2022

Prism Video Converter 10.40 Crack + License Key 2023 Завантажити

Posted by

Prism Video Converter 10.40 Crack With Registartion Code Завантажити

Prism Video Converter Crack це надійний відеоконвертер для Windows і Mac. Це дозволяє легко конвертувати AVI, MP4, MKV, WMV, MOV та інші формати відеофайлів. Це найшвидший і найнадійніший відеоконвертер, доступний для вас. Цей конвертер відео-аудіо використовується мільйонами людей у ​​всьому світі. Оновлене програмне забезпечення повністю сумісне з усіма новими версіями Windows 11 і розроблено таким чином, щоб бути зручним для початківців конвертерів відео. Для використання цієї утиліти не потрібні технічні ІТ знання. Перетворення відео в різноманітні формати можливе кількома рухами миші.

Вам Також Може Сподобатися Ця Програма: Nik Collection Crack

Prism Video Converter Crack і реєстраційний код 2022

Prism Video Converter Windows 10 дозволяє активувати програму знову і знову. Стиснення відео це функція, яка дозволяє зменшити розмір файлу. Найвигіднішим аспектом є збереження початкової роздільної здатності відео під час стиснення. Оскільки він підтримує всі відомі формати відео, його можна вважати універсальним відеоконвертером. Крім того, відео конвертуються за допомогою найшвидшої технології у світі. Цей відеоконвертер перевершує інші стандартні відеоконвертери за нашою оцінкою завдяки широкому набору функцій, адаптованих до промислових користувачів.

Вам Також Може Сподобатися Ця Програма: Joyoshare Video Converter Crack

Чи Prism Video Converter Безкоштовний?

Prism Video Converter Free Download це безкоштовний конвертер відеофайлів для Windows. Менше позицій кодування вдосконалено безкоштовним відеоконвертером для особистого використання. Дозвольте користувачеві конвертувати та стискати відеофайли за лічені секунди. Відеофайли можна змінювати за допомогою програми Prism Video Converter, яка також може відтворювати відеофайли. Ідеально, щоб підтримувалися всі дизайни відео. HD до високого тиску може регулюватися клієнтом для менших форм.

Люди, які використовують Prism Video Converter Registration Code Free для бізнесу чи для задоволення, можуть це зробити. Програма працює добре і проста у використанні. Він може змінювати відео між різними форматами. Після вибору вихідного формату та цільового розташування натисніть кнопку «Перетворити». Він показує, скільки часу залишилося для змін, але не робить нічого, щоб повідомити користувачеві, коли роботу виконано. Користувачі можуть швидко конвертувати відеофайли: вони можуть додати файли, які потрібно конвертувати, до списку, і Prism конвертує всі ці файли одночасно.

Вам Також Може Сподобатися Ця Програма: Tipard Video Converter Crack

Prism Video Converter 9.65 Registration Code 2023 Завантажити

Що нового в?

 • Налаштуйте кодувальник і ступінь стиснення для вихідних файлів.
 • В результаті швидкість генерації вихідного файлу.
 • Інтегровано з Express Burn Plus для запису відеофайлів на DVD.
 • Тому для зручності його ввели в контекстне меню.
 • Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Таким чином, піктограма робочого столу автоматично встановлюється та видаляється чітким способом.

Основні Ключові Характеристики:

 1. Широкий діапазон підтримки форматів: Prism Video Converter підтримує MP4, AVI, MOV, WMV, MPEG, FLV та інші відеоформати. Він підтримує HD і 4K відео.
 2. Пакетне перетворення: користувачі можуть конвертувати кілька відеофайлів одночасно в пакетному режимі, заощаджуючи час і зусилля.
 3. Інструменти редагування відео: обрізання, кадрування та ефекти є звичайними можливостями редагування відео. Користувачі можуть вибрати роздільну здатність відео, частоту кадрів і бітрейт.
 4. Функціональність попереднього перегляду: перед конвертацією Prism дозволяє користувачам перевірити вихідні та вихідні відеофайли, щоб переконатися в якості.
 5. Оптимізовані попередні налаштування: програма зазвичай має профілі для смартфонів, планшетів, ігрових консолей і смарт-телевізорів. Це оптимізує вихідні налаштування для певних пристроїв.
 6. Настроювані параметри виводу: користувачі можуть регулювати параметри виводу, включаючи відео та аудіокодеки, роздільну здатність, частоту кадрів і бітрейт для гнучкості перетворення.
 7. Висока швидкість перетворення: Prism Video Converter розроблено для забезпечення високої швидкості перетворення, що робить процес ефективним і економить час.
 8. Перетворення DVD: Деякі версії Prism Video Converter включають можливість конвертувати DVD у формати цифрового відео.
 9. Простий у використанні інтерфейс: програмне забезпечення зазвичай має зручний інтерфейс, що робить його доступним для користувачів із різним рівнем технічного досвіду.
 10. Виведення на різні пристрої: користувачі можуть миттєво конвертувати фільми для смартфонів, планшетів, ігрових консолей тощо.

Системні вимоги Prism Video Converter:

Для Windows:

 • Операційна система: Windows 10, XP, Vista, 7, 8, 8.1.
 • Процесор: 1,5 ГГц або вище процесор Intel або AMD.
 • Оперативна пам’ять: 512 МБ ОЗУ (рекомендується 1 ГБ).
 • Відеокарта: відеокарта 64 МБ або вище.
 • Жорсткий диск: 100 МБ вільного місця на жорсткому диску.

Для Mac:

 • Операційна система: Mac OS X 10.5 або вище.
  Процесор: процесор Intel 1,5 ГГц.
  Оперативна пам’ять: 512 МБ ОЗУ (рекомендується 1 ГБ).
  Відеокарта: відеокарта 64 МБ або вище.
  Жорсткий диск: 100 МБ вільного місця на жорсткому диску.

як встановити?

 • Перш За Все Завантажте Останню Версію Prism Video Converter Crack.
 • витягніть файл.

Prism Video Converter 10.40 Crack + License Key 2023 Завантажити

 • Натисніть на опцію «далі».

Prism Video Converter 10.40 Crack + License Key 2023 Завантажити

Prism Video Converter 10.40 Crack + License Key 2023 Завантажити

 • Файл Crack Надіслати у Windows.
 • Потім скопіюйте ліцензійний ключ і вставте його в призму.
 • Програмний призма відео конвертер готовий до використання.
 • знайте, насолоджуйтесь цим.

Посилання на скачування

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *